Żartobliwy napis na twojej koszulce? – wybierz doskonały prezent dla najbliższych

Posted on 18/04/2019 7:46am

„Najlepsza mama na świecie”, „Pij piwo będziesz wielki”, „Sie ma, lub sie nie ma” – te i mnóstwo innych przykładów haseł odnajdziemy obecnie na oferowanych w sklepach koszulkach. Dzisiaj nadruki na koszulkach to hit nie tylko internetowych sklepów, ale wszędzie tam, gdzie można dostać upominki i ciekawe gadżety.


koszulka
Author: Dushan Hanuska
Source: http://www.flickr.com
Pozornie niczym się nie różnią od zwykłych egzemplarzy, jednak tylko pozornie. Nadruki na koszulkach – i to dodajmy śmiesznym napisem – to idealny wybór, jeżeli planujemy sprawić komuś niebanalny prezent. Chcesz wyrazić jak bardzo kochasz swojego brata lub co ci się nie podoba w swoim znajomym? – wybierz i podaruj mu koszulkę z nadrukiem. Chcesz przyciągać czyjaś uwagę bądź przekonać innych do tego, że jesteś świetnym kompanem do zabawy? – koszulka (zerknij na strona internetowa z oryginalnym hasłem będzie do tego celu idealnym rozwiązaniem - link do strony.

Koszulki o jakich mowa z miejsca przykuwają uwagę. Nie od dziś wiadomo, że chwytliwy slogan czy grafika to najefektywniejsza reklama.

Jeśli chcesz, aby takie wiadomości pozostały Ci w głowie na dłużej, sprawdź witrynę, do której link jest tutaj. Znajdziesz w tamtym miejscu bardzo analogiczne informacje.

Jeżeli nosimy koszulkę ze śmiesznym napisem to tak jakbyśmy reklamowali siebie – to kim jesteśmy, co się nam podoba, jacy jesteśmy z usposobienia. Rzecz jasna wybór hasła powinien być jak najlepiej przemyślany, chyba, że nie nie jest dla nas ważne jaki efekt wywołamy nosząc taką koszulkę.


koszulka
Author: Adidas
Source: Adidas
Współcześnie funkcjonuje wiele firm, które stworzą dla nas koszulkę z dowolnym napisem i na życzenie. Wyłącznym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, chociaż powinniśmy pamiętać, że firmy nie wydrukują też haseł, które są obraźliwe lub wulgarne. Ale też mało kto chciałby nosić na sobie taką koszulkę. Te zabawne to co innego. Takie koszulki chciałby nosić każdy, kto preferuje dobrą zabawę i to na każdym kroku!

Jeżeli chcesz podkreślić znajomym, że „królowa jest tylko jedna” lub że „nie potrzebujesz Google, bo twój mąż wie wszystko” – zdecyduj się na nadruk z tego rodzaju hasłem. Z pewnością zwrócisz ich uwagę, jak i uwagę tych osób, z którymi będziesz mieć przyjemność się zobaczyć. Duże też prawdopodobieństwo, że taką koszulką nakłonisz innych do niebanalnych rozwiązań i oni również skuszą się na śmieszne koszulki z napisem. Jest to idealny sposób na prezent, ale też na podkreślenie swojej indywidualności i charakteru.

Tags: koszulka, prezent