Ubrania wieczorowe w paski – lubimy czy nie cierpimy?

Posted on 17/04/2019 7:32am

W tym sezonie zostałyśmy dosłownie zasypane paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Wielbicielek tego typu kompletów jest rzekomo tyle samo, co przeciwniczek – te są zdania, że paski pogrubiają i zaburzają proporcje figury.

ludzie na balu
Author: jansun
Source: http://www.sxc.hu
Nie tak całkiem jest to zgodne z rzeczywistością, powinno się zwyczajnie dobrać suknie wieczorowe do swojej sylwetki i należycie dobrać elementy pozostałego stroju. Suknie wieczorowe w paski rewelacyjnie sprawdzą się na sylwetce typu Cegła – bez wyraźnie zaznaczonej talii i biustu. Wszystkie panie o drobnej i chłopięcej sylwetce będą znakomicie wyglądały właśnie w sukienkach tego rodzaju. Sukienka o fasonie szmizjerki sprawdzi się idealnie noszona, codziennie, pasek w talii zauważalnie uwydatni kształty – taka jest właśnie sukienka Christina.

Prócz sukienek wyszukamy również spódnice w paski i tuniki - również w paski. Takim przykładem cudownej tuniki może być tunika Florentyna.

Rewelacyjna na lato, rewelacyjnie wygląda z gładkimi spodniami w kontrastowym kolorze.

Przygotowaliśmy dla Ciebie nowe zajmujące informacje na frapujący Cię temat. Przejdź do nowego artykułu oraz czytaj wpis wiatrak pokojowy.

Gdyż paski na tunice są szerokie nieodzowne jest włożenie wysokich szpilek – w ten sposób unormujemy figurę. Przy wzorze tego rodzaju powinniśmy uważać na długość tuniki – nie może być zbyt długa – wówczas optycznie przytnie nam nogi i zakłóci tym samym proporcje. Nie może być także nazbyt krótka – tunika bardzo nas poszerzy. A przecież nie o dodatkowe kilogramy nam się rozchodzi (dalej).
Tego lata znajdziemy również dużo spódnic we wzory, w tym w paski. Takimi przykładami są spódnica Jola i spódnica Eve. Obydwie spódnice wspaniale wyglądają z gładkim topem są albowiem na tyle wzorzyste i tym samym wyraziste, że nie potrzebują mocnej oprawy.

Paski są nieodłącznym wzorem tkanin od lat i takim pewnie pozostaną. Odwiedzając sklep (sprawdź ten sklep internetowy z sukienkami) z ubraniami damskimi możemy wybierać wśród wzorów i kolorów, w tym wśród printów roślinnych, czy zwierzęcych. Należy aczkolwiek podkreślić, że trend pasków jest jednym z najmocniej zarysowanych i … lubianych!
(dalej)

Tags: Lato, figura, sylwetka, obcasy, kształty, talia