Z jakich powodów buty Nike są tak popularne w wielu krajach, które z modeli są obecnie najchętniej kupowane.

Posted on 03/10/2019 7:41am

Firma Nike od dawna jest zaliczana do grona z największych producentów sportowych butów na świecie. Corocznie jej fabryki opuszczają setki milionów par, a obuwie z tak charakterystycznym logo noszą najbardziej znani sportowcy. Nic więc dziwnego, że każda kolejna seria wzbudza ogromne zainteresowanie konsumentów, a sklepowe półki pustoszeją w błyskawicznym tempie.

nike roshe run
Author: Richard Sue
Source: http://www.flickr.com
Nike w swojej kolekcji posiada obuwie dla większości dyscyplin sportowych, i najczęściej obuwie to jest naprawdę dobrej jakości. Na pewno znajdą coś odpowiedniego miłośnicy koszykówki czy piłki nożnej, spora oferta również będzie dla uprawiających tenis, siatkówkę albo piłkę ręczną.

Czy podnoszony temat bardzo Ci się spodobał? Jeżeli tak, to pójdź do oferty i zobacz informacje, w które bogaty jest inny portal.

Ale niewątpliwie najbardziej rozpieszczani ze wszystkich są biegacze, jacy do dyspozycji dostają w każdym sezonie kilkanaście różnych modeli. Tak duże zróżnicowanie obuwia do biegania sprawia, że każdy powinien coś odpowiedniego dla siebie znaleźć, w zależności od parametrów stopy, stylu biegania oraz wagi. Również w Polsce buty firmy Nike dostępne są w wielu sklepach, więc nie ma żadnego problemu z ich kupnem.

Stąd też wziął się ich charakterystyczny wygląd z podwyższoną piętą, w jakiej została umieszczona ogromna amortyzacyjna poduszka. Osoby, które miały już okazję biegać w tych butach niezwykle je sobie cenią, a ich ilość systematycznie rośnie. Nike ma także w swojej ofercie obuwie o dużej uniwersalności, przeznaczone dla osób po prostu lubiących aktywne, sportowe życie. Do takich modeli zalicza się na przykład nike roshe run, buty te ze względu na małą wagę, miękką podeszwę i cienką, siatkową cholewkę idealnie będą się nadawać do codziennego chodzenia w cieplejsze dni.

Bez wątpienia jednym z najbardziej cenionych butów biegowych w ofercie tego producenta jest model nike air max 90.

Już sama cena, która wynosi blisko dwieście dolarów sugeruje, że obuwie będzie najwyższej jakości, i rzeczywiście tak jest.

Nie ociągaj się! Prosimy - kliknij (http://adforce.pl/144-odziez-promocyjna/146-t-shirt/) w link i czytaj do woli. Opracowaliśmy tam dla Ciebie wiele zajmujących postów.

Buty zostały uszyte z wytrzymałych, nowoczesnych tkanin, wykorzystano w nich także szereg unikalnych rozwiązań, mających dawać jak największą wygodę i komfort, a jednocześnie chronić przed urazami.