Figura a biżuteria - jak dobrać idealne dodatki?

Posted on 03/07/2023 9:29pm

Biżuteria jest ładnym uzupełnieniem; dzięki wyszukanym koralom czy kolczykom można w jednej chwili zupełnie przekształcić styl okrycia, właściwie dobrana biżuteria może w subtelny sposób zaakcentować atuty twojej figury lub odwrócić uwagę od tych mniej interesujących. Lubimy dodatki, kochamy biżuterię. Lecz jak je wybierać?

Warto zawsze wrócić do tematu jakim jest biżuteria artystyczna (-> zobacz informacje), jaka może okazać się idealnym prezentem dla kobiet ceniących oryginalność oraz piękno. Oczywistą zaletą jest to, iż możemy czasem pokusić się o zaprojektowanie danego prezentu i zlecenie jego wykonania artyście. Łączymy w ten sposób dwie idee - kupno prezentu i przygotowanie podarunku na własną rękę.

Odpowiednio dobrana biżuteria powoduje, iż uroda kobiety rozkwita. Uczyni to bursztyn i srebro (zobacz kompletną propozycję pod adresem), złoto, perły jak również szafiry. Chcąc mieć błyskotki najwyższej jakości, koniecznie należy postawić na tę artystyczną oraz ręcznie wykonywaną. To z pewnością najlepszy wybór.

Druga kwestia – im mamy krótszą szyję, tym bardziej wiszące wisiorki powinnyśmy zakładać - coś co zwisa, przeto takim zabiegiem przedłużymy optycznie szyję. Po trzecie – klipsy. Długie, zwisające, wydłużą szyję, ale również wydłużą twarz. Okrągłe, kwadratowe rozszerzą twarz, a dokładniej – jej dolną część.

Stosownie dopasowana biżuteria powoduje, że uroda i nauka makijażu od podstaw pani kwitnie. Czyni tak bursztyn i srebro, złoto, perły czy szafiry. Pragnąc posiadać biżuterię najwyższej jakości, niezwłocznie trzeba postawić na tę artystyczną oraz ręcznie wykonywaną. To niewątpliwie doskonały wybór.