Jak nowoczesna kobieta kupuje wierzchnie okrycie na jesienną aurę

Posted on 03/02/2023 7:23am

Listki na gałęziach wiśni zaczynają zmieniać barwę na żółtą, dając tym samym znak, że nieuchronnie zbliża się jesień, czyli pora roku kojarzona zwyczajowo z niepogodą. Kolejny wrześniowy dzionek warto rozpocząć nie tylko pyszną kawą i kupionym w cukierni pączkiem, ale i sprawdzeniem, czy na półce w sieni leży solidny parasol. Podczas deszczu z dokuczliwym wiatrem może on jednak zawieść, a jego właściciel wróci do domu mokry i naburmuszony. Biorąc pod uwagę przedstawioną wyżej sytuację, większość osób decyduje się na zakup specjalnego okrycia na niepogodę.


kurtka
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Niekoniecznie musi to być zwyczajna peleryna przeciwdeszczowa lub płaszcz ortalionowy. Specjaliści od trendy wyglądu polecają tak samo eleganckie, jak i funkcjonalne okrycie, czyli kurtki damskie przeciwdeszczowe, które świetnie uzupełnią każdą kobiecą szafę.

Koniecznym elementem składowym kurtki jest oczywiście kaptur: szeroki, obszyty subtelnym futerkiem albo mniejszy i już bez żadnych ozdób. Kurtki damskie online mają za zadanie ochraniać przed późnojesiennym chłodem i budzić zazdrosne spojrzenia naszych dobrych koleżanek. Żadna z dam nie będzie szczędzić godzin na spacerowanie po galeriach handlowych i poszukiwanie najmodniejszego, ale i niepowtarzalnego fasonu - .

Przechodzenie od jednych sklepowych drzwi do drugich jest dla dam ogromną przyjemnością, a dla dżentelmenów, którzy im towarzyszą, niemalże torturą. Czasami w galeriach handlowych można ich zobaczyć, jak siedzą na ławkach postawionych na pasażach i gapią się w swoje tablety. W tym samym czasie ich narzeczone z wielkim przejęciem przerzucają wieszadła w dziale kurtki damskie przeciwdeszczowe w poszukiwaniu najwłaściwszego egzemplarza.


Bywa, że nawet cały dzień trzeba poświęcić na odszukanie odzienia spełniającego wszystkie kryteria postawione przez kupującą. Kurtka nie może być za długa, ani za krótka. Jej krój ma uwydatniać walory dziewczęcej figury, a najlepiej, żeby ją nieco wysmuklał. Ponadto obligatoryjnie musi pasować do wiszącej w szafie szarej spódniczki i obcisłych spodni jeansowych zakupionych 12 miesięcy temu na wyprzedaży.

Jak widać kupno kurtki staje się czasem sprawą najwyższej wagi. Może nawet okazać się, że narzeczeni pochłonięci zakupami zapomną na śmierć o produktach spożywczych koniecznych do przyrządzenia wieczornego posiłku. Lodówka będzie świecić pustkami, ale za to w kobiecej szafie zawiśnie piękna i elegancka kurtka.

Tags: kurtka, garderoba, spódnica, stylista